SIKÇA
SORULAN SORULAR

NOTFEST Bozcaada 2020’ye nasıl katılabilirim?
NOTFEST Bozcaada 2020’ye dsmbilet.com üzerinden Kombine, Kamp + Kombine, Günlük Giriş bilet kategorilerinden herhangi birini satın alarak katılabilirsin. Festivale giriş yaparken tüm katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekiyor.

Yaş sınırı var mı?
7 yaş doldurmuş ve üstü bilete tabidir.

Biletimi, iptal / iade veya değişiklik yapabilir miyim?
Organizatör tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği sürece ya da organizatörün belirlediği kurallar dışında, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılmamaktadır. Biletler ile ilgili herhangi bir sorununuzda info@notfestbozcaada.com’a mail atabilirsiniz.

Biletimi başkası aldı, üzerinde onun adı yazıyor. Girişte sorun yaşar mıyım?
Biletiniz barkodlu olacağından sadece bir giriş yapılabilecektir. Kombine biletlerdeki barkod ile her gün 1 kere girilebilmektedir.

Bilekliğim veya biletim kaybolursa ne yapmalıyım?
Bilekliğini ve biletini kaybetmemen gerekiyor. Biletinin kaybolması durumunda yeniden bilet alman gerekiyor. Bilekliğin festival alanı içinde kaybolursa yetkili arkadaşlarımız sana yardımcı olacak. Bilekliğin festival alanı dışında kaybolursa yeniden bilet alman gerekiyor.

Festival girişinde üst ve çanta araması zorunlu mu?
Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Festivalde değerli bir eşyamı kaybettiğim takdirde yardımcı oluyor musunuz?
Organizatör çalınan ya da kaybolan eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı festival alanına getirmemenizi tavsiye ederiz.

Kamp ve konaklama alanında yer kalmazsa kendime alternatif bir alan yaratıp orada konaklasam olur mu?
Kamp alanı veya size tahsis edilen konaklama alternatifleri dışında festival alanında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.

Festivalde herhangi bir görüntü veya ses kaydında yer almak istemiyorum. Bu konu özelinde yapabileceğim bir şey var mı?
Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

Festival programına dahil bir müzisyenin performansı gerçekleşmediği takdirde bilet veya para iadesi yapıyor musunuz?
Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

Kombine biletimle kamp alanındaki arkadaşıma bir bakıp çıkabilir miyim?
Kombine bilet sahiplerinin kamp alanına girmesi kesinlikle yasaktır.

Festival dahilinde yaşayacağım herhangi bir sağlık problemi için sorumluluk alıyor musunuz?
Festival alanında 24 saat boyunca sağlık hizmeti veren profesyonel ekipler yer alacaktır.

Festivale ve/veya kamp alanına neleri getirebiliriz, neleri getiremeyiz?
Her türlü gaz ekipmanı, parfüm deodorant gibi ateşlemeye elverişli kozmetik ürünler, havai fişek, yanıcı parlayıcı her türlü nesne, cam, mum, teneke kutular, jeneratör, hi-fi ekipmanları, keskin nesneler ve silah gibi maddelerin kamp alanına da festival alanına da sokulması yasaktır. Ateş yakmak veya mangal yapmak yasaktır. Kamp ve festival alanına dışarıdan yiyecek ve/veya içecek ile giriş yapılamaz. Kamp alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon aktiviteleri yapmak ve katılımcılara sampling yaptırmak yasaktır. Kamp alanında organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yapılamaz. Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar getirmek yasaktır. Ayrıca yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayabilir.